AC Kwadijkerpark 4 bestaat uit diverse groepen. Elke groep heeft zijn eigen specialisme. Groep 6 is een prikkel arme structuur groep. Wij begeleiden op dit moment cliënten tussen 15 en 50 jaar met een ernstig verstandelijke beperking en signaal gedrag.

Soort dagbesteding

  • Belevingsgerichte dagbesteding

Voor wie?

  • Cliënten met een ernstig meervoudig verstandelijk beperkt (EMVB)

Wat bieden we? 

Groep 2 is een diverse groep, waarbinnen de behoeften van cliënten redelijk uiteen lopen. Wij werken cliëntgericht. Dit bekent dat er een dagstructuur is, maar de meeste cliënten een eigen dagprogramma volgen. Wij bieden creatieve momenten, snoezelen en sportactiviteiten. Ook kunnen cliënten helpen bij (huishoudelijke) groepstaken. Er is een mogelijkheid tot begeleiding in de groep en een-op-een zorg. 

Praktische informatie 

Dagen: maandag t/m vrijdag
Tijden: 9.00 tot 16.00 uur 

 

Ga naar

Het hebben van werk of het volgen van dagbesteding geeft betekenis aan je dagelijkse leven.

Veelgestelde vragen

Prinsenstichting kent meerdere mogelijkheden voor tijdelijke opvang voor kinderen. Bekijk hier de opvangvormen. Ook is deeltijdverblijf mogelijk via Flexwonen

Onze zorgconsulenten van Bureau Cliëntondersteuning kijken graag samen met jou welke ondersteuning thuis mogelijk is. Bel gerust naar 088 513 23 61 of gebruik het contactformulier.