Prinsenstichting ontvangt Canadese delegatie
Op vrijdag 12 september was een delegatie van Creative Options Regina (COR) uit Canada te gast bij Prinsenstichting.
Prinsenstichting is via het Gentle Teaching International Network verbonden met COR. De collega’s uit Canada reisden naar Europa voor de internationale conferentie in Aalborg en bezochten onderweg organisaties in België en Nederland. Hun interesse lag vooral bij onze verschillende woonvormen, omdat zij in Canada nieuwe projecten willen starten.
De delegatie maakte kennis met de Parel, het Tiny House, woningen in het Kwadijkerpark, AC Een Stapje Verder, Baanakker en Seevancksweg. Het bezoek werd afgesloten met een ontmoeting met GT-mentoren en een gezamenlijke maaltijd, verzorgd door het eetcafé.
Namens Prinsenstichting nemen Simone Schipper en Floris van de Kamer binnenkort deel aan het internationale GTI25 congres in Aalborg.