Terugblik: Festival 'Lief voor de aarde' groot succes!
Dinsdag 16 september was het 'Lief voor de aarde '- festival bij Eetcafé De Prins. En wat was het een geslaagde dag!
Het festival, speciaal voor cliënten, draaide helemaal om goed zorgen voor de aarde. Maar dan wel op een leuke en verrassende manier. Er werd geruild, geknutseld, gezongen, gelachen én geleerd.
Zo konden cliënten spullen ruilen op de ruilmarkt, een eigen boodschappentas ontwerpen, meewerken aan een groot kunstwerk, een wens schrijven voor de aarde, een insectenhotel maken per groep en genieten van heerlijke broccolisoep en een gezonde wrap. Theatergroep De Prins bracht de boel écht tot leven, met vrolijke optredens en meezingers als de Rommelrap en het Kliekjeslied!
Een dikke dankjewel aan iedereen die deze dag mogelijk maakte! Van het verzamelen van dennenappels tot het begeleiden van cliënten en activiteiten. Samen maakten we er een mooie, duurzame dag van; één om trots op te zijn!